STACJA DOKUJĄCA DELL WD19 K20A 210-ARJG DP HDMI

299,99 zł
Ilość w magazynie: 30

Ostatnie sztuki w magazynie

Zadaj pytanie odnośnie produktu >
STACJA DOKUJĄCA DELL WD19 K20A 210-ARJG DP HDMI

STACJA DOKUJĄCA DELL WD19 K20A 210-ARJG DP HDMI

Akceptuję zasady polityki prywatności  

STACJA DOKUJĄCA DELL WD19

Moc przez cały dzień: technologia Dell ExpressCharge umożliwia naładowanie akumulatora do 80% pojemności w ciągu godziny, dzięki czemu można najefektywniej zaplanować swój dzień pracy.

Energia do realizacji zadań: wykonuj jeszcze szybciej zadania dzięki technologii Dell ExpressCharge Boost, która umożliwia naładowanie akumulatora do 35% pojemności w ciągu zaledwie 20 minuti.

Opis produktu:

  • Producent: Dell
  • Model: DELL WD19
  • Wymiary urządzenia: 20.5 cm x 9 cm x 2.9 cm
  • Stan: UŻYWANE

Sprzedawana sama stacja, bez zasilacza.

Każdy z portów został dokładnie przetestowany - gwarancja otrzymania sprawnego sprzętu!

Oznaczenie modelowe stacji dokującej: K20A, WD19

Współdziała zarówno z komputerami firmy Dell, jak i systemami innych firm za pośrednictwem złącza Display Port przez USB Type-C, zapewniając niezawodne połączenia i wyrazisty obraz.

Stację dokującą podłącza się za pomocą jednego kabla, co pozwala zwolnić przestrzeń w miejscu pracy. Możliwa jest również instalacja za monitorem lub na biurku. Kompaktowa stacja dokująca Dell Dock idealnie sprawdza się przy prowadzeniu prezentacji.

Umożliwia szybkie i sprawne połączenie z wieloma wyświetlaczami i wszystkimi używanymi na co dzień urządzeniami peryferyjnymi za pośrednictwem jednego wygodnego kabla. Zwiększ możliwości swojego komputera dzięki najbardziej wydajnej, pierwszej na rynku modułowej stacji dokującej USB-C o nowoczesnej konstrukcji.

Maksymalna moc ładowania laptopa wynosi 90 W (dla laptopów DELL)

Obsługiwane rozdzielczości:

Jeden wyświetlacz:

  • DP1.4/HDMI2.0/MFDP Type-C: 4K (3840 x 2160) @30 Hz

Dwa wyświetlacze:

  • DP1.4 + DP1.4: FHD (1920 x 1080) @60 Hz
  • DP1.4 + HDMI2.0: FHD (1920 x 1080) @60 Hz
  • DP1.4 + MFDP Type-C: FHD (1920 x 1080) @60 Hz

W przypadku akcesorium Dell WD19 130W masz do czynienia z niewielkimi gabarytami, które jednak skrywają ogromne możliwości. Ma ono wymiary 2.9 × 20.5 × 9 i waży zaledwie pół kilograma. W tym niewielkim sprzęcie znajdują się bowiem dwa porty USB-C, sprawiające, że zasilanie, dane, dźwięk i obraz przesyłasz jeszcze łatwiej przez jeden wygodny kabel, niezależnie od używanego systemu, a także wygodnie podłączać liczne urządzenia peryferyjne.

Łączenie i dopasowywanie: najbardziej wszechstronna stacja dokująca dopasowuje się do Twoich potrzeb. Nowoczesna konstrukcja pozwala łatwo wymieniać moduły, jeśli konieczna jest wymiana serwisowa lub rozbudowa systemów.

UWAGA! Stacja jest kompatybilna z laptopami, które posiadają port USB-C z DP Alt Mode lub port Thunderbolt3! Kompatybilne porty zaznaczone są na jednej z grafik. Jeśli przy porcie nie ma żadnego oznaczenia to stacja prawdopodobnie nie będzie kompatybilna z laptopem. Nie każde USB-C to Thunderbolt 3. Dla pewności proszę zapoznać się ze specyfikacją techniczną swojego laptopa

Korzystaj z zasilania, danych, wideo i audio w jednym kablu z technologią USB-C. Skorzystaj z szybszej transmisji danych o prędkości do 10Gb/s.

Niezrównane możliwości połączeń: port USB-C sprawia, że zasilanie, dane, dźwięk i obraz można jeszcze łatwiej przesyłać przez jeden wygodny kabel bez względu na używany system.

Szybkie informacje: dzięki transferowi danych do 10 Gb/s innowacyjne moduły pozwalają utrzymać produktywność, gdy stacja dokująca jest podłączona do wszystkich urządzeń.

Czystość i porządek: możesz utrzymać produktywność, montując stację dokującą za monitorem lub pod biurkiem za pomocą opcjonalnego, zgodnego ze standardem VESA uchwytu montażowego, który zapewnia pełną elastyczność dzięki wbudowanemu kablowi o długości jednego metra.

Stan
Używany
Producent
Dell

Napisz swoją opinię

STACJA DOKUJĄCA DELL WD19 K20A 210-ARJG DP HDMI

Napisz swoją opinię

Inne Stacje dokujące Dell