STACJA DOKUJĄCA DELL WD19 K20A 210-ARJG + 130W

319,99 zł
Ilość w magazynie: 7

Ostatnie sztuki w magazynie

Zadaj pytanie odnośnie produktu >
STACJA DOKUJĄCA DELL WD19 K20A 210-ARJG + 130W

STACJA DOKUJĄCA DELL WD19 K20A 210-ARJG + 130W

Akceptuję zasady polityki prywatności  

STACJA DOKUJĄCA DELL WD19

Moc przez cały dzień: technologia Dell ExpressCharge umożliwia naładowanie akumulatora do 80% pojemności w ciągu godziny, dzięki czemu można najefektywniej zaplanować swój dzień pracy.

Energia do realizacji zadań: wykonuj jeszcze szybciej zadania dzięki technologii Dell ExpressCharge Boost, która umożliwia naładowanie akumulatora do 35% pojemności w ciągu zaledwie 20 minut.

Opis produktu:

 • Producent: Dell
 • Model: DELL WD19
 • Wymiary urządzenia: 20.5 cm x 9 cm x 2.9 cm
 • Stan: UŻYWANE

KUPUJĄC NA TEJ AUKCJI OTRZYMUJĄ PAŃSTWO:

 • STACJĘ DOKUJĄCĄ DELL WD19
 • ORYGINALNY ZASILACZ DELL 130W
 • KABEL ZASILAJĄCY DO ZASILACZA
 • KABEL POŁĄCZENIOWY UMOŻLIWIAJĄCY KOMUNIKACJĘ LAPTOPA ZE STACJĄ DOKUJĄCĄ

Maksymalna moc ładowania laptopa wynosi 90W (dla laptopów DELL)

Współdziała zarówno z komputerami firmy Dell, jak i systemami innych firm za pośrednictwem złącza Display Port przez USB Type-C, zapewniając niezawodne połączenia i wyrazisty obraz.

Stację dokującą podłącza się za pomocą jednego kabla, co pozwala zwolnić przestrzeń w miejscu pracy. Możliwa jest również instalacja za monitorem lub na biurku. Kompaktowa stacja dokująca Dell Dock idealnie sprawdza się przy prowadzeniu prezentacji.

Umożliwia szybkie i sprawne połączenie z wieloma wyświetlaczami i wszystkimi używanymi na co dzień urządzeniami peryferyjnymi za pośrednictwem jednego wygodnego kabla. Zwiększ możliwości swojego komputera dzięki najbardziej wydajnej, pierwszej na rynku modułowej stacji dokującej USB-C o nowoczesnej konstrukcji.

ZASILACZ DELL PA-4E 130W

Specyfikacja produktu:

 • Klasa produktu: używane
 • Producent: Dell
 • Model: PA-4E
 • Wejście: 100-240V
 • Wyjście: 19.5V - 6.7A (130W)
 • Wymiary wtyczki : 7.4 mm x 5.0 mm z pinem
 • Kabel od zasilacza posiada świecącą końcówkę

Kabel zasilający w zestawie.

W przypadku akcesorium Dell WD19 130W masz do czynienia z niewielkimi gabarytami, które jednak skrywają ogromne możliwości. Ma ono wymiary 2.9 × 20.5 × 9 i waży zaledwie pół kilograma. W tym niewielkim sprzęcie znajdują się bowiem dwa porty USB-C, sprawiające, że zasilanie, dane, dźwięk i obraz przesyłasz jeszcze łatwiej przez jeden wygodny kabel, niezależnie od używanego systemu, a także wygodnie podłączać liczne urządzenia peryferyjne.

Łączenie i dopasowywanie: najbardziej wszechstronna stacja dokująca dopasowuje się do Twoich potrzeb. Nowoczesna konstrukcja pozwala łatwo wymieniać moduły, jeśli konieczna jest wymiana serwisowa lub rozbudowa systemów.

Korzystaj z zasilania, danych, wideo i audio w jednym kablu z technologią USB-C. Skorzystaj z szybszej transmisji danych o prędkości do 10Gb/s.

Niezrównane możliwości połączeń: port USB-C sprawia, że zasilanie, dane, dźwięk i obraz można jeszcze łatwiej przesyłać przez jeden wygodny kabel bez względu na używany system.

Szybkie informacje: dzięki transferowi danych do 10 Gb/s innowacyjne moduły pozwalają utrzymać produktywność, gdy stacja dokująca jest podłączona do wszystkich urządzeń.

Czystość i porządek: możesz utrzymać produktywność, montując stację dokującą za monitorem lub pod biurkiem za pomocą opcjonalnego, zgodnego ze standardem VESA uchwytu montażowego, który zapewnia pełną elastyczność dzięki wbudowanemu kablowi o długości jednego metra.
Stan
Używany
Producent
Dell
Kod producenta
210-ARJG
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
0.585

Napisz swoją opinię

STACJA DOKUJĄCA DELL WD19 K20A 210-ARJG + 130W

Napisz swoją opinię

Inne Stacje dokujące Dell