ZASILACZ LENOVO 65W 20V 3.25A ADLX65NCC3A 4.0/1.7
zł49.99
Ilość w magazynie: 284
Ask about product
I accept privacy policy rules
Stan
Używany
Napięcie wyjściowe
20
Marka
Lenovo
Moc zasilacza
65
Do laptopów
IBM, Lenovo
Rodzaj
oryginał
Write your review