STACJA DOKUJĄCA DELL WD19DC K20A 210-ARJE + 240W

779,99 zł
Ilość w magazynie: 20

Ostatnie sztuki w magazynie

Zadaj pytanie odnośnie produktu >
STACJA DOKUJĄCA DELL WD19DC K20A 210-ARJE + 240W

STACJA DOKUJĄCA DELL WD19DC K20A 210-ARJE + 240W

Akceptuję zasady polityki prywatności  

STACJA DOKUJĄCA DELL WD19DC

Stacja dokująca Dell WD19DC, pełniąca równocześnie funkcję replikatora, to produkt przydatny zarówno w biurze, jak i w domu. Jeśli jesteś posiadaczem laptopa, do którego chcesz podpiąć wiele innych urządzeń albo potrzebujesz dodatkowego ładowania swojego sprzętu, stacja dokująca z replikatorem pomagają Ci w tych czynnościach. Dzięki Dell WD19DC 240W zyskujesz więc możliwość przyłączenia większego monitora, drukarki, czy klawiatury za pomocą jednego niewielkiego produktu.

Opis produktu:

  • Producent: Dell
  • Model: DELL WD19dc
  • Wymiary urządzenia: 20.5 cm x 9 cm x 2.9 cm
  • Stan: UŻYWANE

Niezrównana wydajność ładowania

W stacji i replikatorze marki Dell zastosowana została najnowsza, niezwykle ceniona przez użytkowników technologia Dell ExpressCharge. Działa na zasadzie podobnej do szybkich ładowarek do smartfonów, umożliwiając naładowanie akumulatora do 80% pojemności zaledwie w przeciągu godziny. Co to oznacza w praktyce? Dzięki krótkiemu czasowi ładowania jesteś w stanie znacznie efektywniej zaplanować cały swój dzień. Nie musisz już czekać pół dnia, aż urządzenie zostanie naładowane. Wystarczy niespełna półtorej godziny, by osiągnąć pełne ładowanie i móc pracować bez przeszkód.

A jeśli to dla Ciebie wciąż mało, z Dell WD19DC 240W możesz także cieszyć się trzykrotnie większą mocą wyjściową i ładować urządzenia jeszcze szybciej, dzięki stacji dokującej z dwoma portami USB-C, która zapewnia nawet do 210 W mocy. Najnowocześniejsza modułowa konstrukcja pozwala w szybki i dziecinnie łatwy sposób wymontowywać poszczególne elementy w razie konieczności wymiany serwisowej lub rozbudowy systemów.

W przypadku akcesorium Dell WD19DC 240W masz do czynienia z niewielkimi gabarytami, które jednak skrywają ogromne możliwości. Ma ono wymiary 2.9 × 20.5 × 9 i waży zaledwie pół kilograma. W tym niewielkim sprzęcie znajdują się bowiem dwa porty USB-C, sprawiające, że zasilanie, dane, dźwięk i obraz przesyłasz jeszcze łatwiej przez jeden wygodny kabel, niezależnie od używanego systemu, a także wygodnie podłączać liczne urządzenia peryferyjne.

Łączenie i dopasowywanie: najbardziej wszechstronna stacja dokująca dopasowuje się do Twoich potrzeb. Nowoczesna konstrukcja pozwala łatwo wymieniać moduły, jeśli konieczna jest wymiana serwisowa lub rozbudowa systemów.

Korzystaj z zasilania, danych, wideo i audio w jednym kablu z technologią USB-C. Skorzystaj z szybszej transmisji danych o prędkości do 10Gb/s.

Niezrównane możliwości połączeń: port USB-C sprawia, że zasilanie, dane, dźwięk i obraz można jeszcze łatwiej przesyłać przez jeden wygodny kabel bez względu na używany system.

Szybkie informacje: dzięki transferowi danych do 10 Gb/s innowacyjne moduły pozwalają utrzymać produktywność, gdy stacja dokująca jest podłączona do wszystkich urządzeń.

Czystość i porządek: możesz utrzymać produktywność, montując stację dokującą za monitorem lub pod biurkiem za pomocą opcjonalnego, zgodnego ze standardem VESA uchwytu montażowego, który zapewnia pełną elastyczność dzięki wbudowanemu kablowi o długości jednego metra.

KUPUJĄC NA TEJ AUKCJI OTRZYMUJĄ PAŃSTWO:

  • STACJĘ DOKUJĄCĄ DELL WD19DC
  • ORYGINALNY ZASILACZ DELL 240W
  • KABEL ZASILAJĄCY DO ZASILACZA
  • KABEL POŁĄCZENIOWY UMOŻLIWIAJĄCY KOMUNIKACJĘ LAPTOPA ZE STACJĄ DOKUJĄCĄ
Stan
Używany
Producent
Dell
Kod producenta
WD19dc

Napisz swoją opinię

STACJA DOKUJĄCA DELL WD19DC K20A 210-ARJE + 240W

Napisz swoją opinię

Inne Stacje dokujące Dell