ADAPTER ROZDZIELACZ HUB USB 3.0 ROZGAŁĘŹNIK PORTÓW 4x USB

0 opinii Napisz opinię
42,99 zł
Ilość w magazynie: 30

Ostatnie sztuki w magazynie

Zadaj pytanie odnośnie produktu >
ADAPTER ROZDZIELACZ HUB USB 3.0 ROZGAŁĘŹNIK PORTÓW 4x USB

ADAPTER ROZDZIELACZ HUB USB 3.0 ROZGAŁĘŹNIK PORTÓW 4x USB

Akceptuję zasady polityki prywatności  

ADAPTER ROZDZIELACZ HUB USB 3.0 ROZGAŁĘŹNIK PORTÓW 4x USB

Rozszerz możliwości USB swojego laptopa, dodając cztery porty SuperSpeed ​​USB 3.0. Zaprojektowany do podłączenia do laptopa lub komputera PC z portem USB-C, ten koncentrator umożliwia podłączenie zewnętrznych dysków twardych, dysków flash, urządzeń mobilnych, adapterów wyświetlacza USB i nie tylko.

Specyfikacja techniczna:

  • Producent: MonoPrice
  • Model: 139291
  • Stan: nowy
  • Wtyczka: USB-C
  • Złącza: 4 x USB 3.0
  • Szybkość transmisji danych: do 5Gbps
  • Kolor: Srebrny
  • Wymiary: 13cm x 8cm x 4cm
  • Obsługiwane system: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP, MacOS X od 10.6, Linux 2.6.14

Może pełnić funkcję koncentratora zasilanego z magistrali, posiada także gniazdo zasilania prądem stałym do użytku z opcjonalnym zasilaczem sieciowym (nie wchodzi w skład zestawu). Koncentrator ten, zdolny do przesyłania danych z szybkością do 5 Gb/s, jest również wstecznie kompatybilny z urządzeniami USB 2.0 i 1.1. Nie są wymagane żadne sterowniki ani skomplikowane konfiguracje - wystarczy podłączyć i od razu zacząć korzystać!

Szybkość transferu SuperSpeed: Ten koncentrator SuperSpeed ​​USB 3.0 oferuje szybkość przesyłania danych do 5 Gb/s, co oznacza, że ​​zewnętrzne dyski twarde i inne urządzenia mogą działać z prędkościami zbliżonymi do wewnętrznych dysków SATA III!

Dwustronna konstrukcja: Dwustronna konstrukcja nowego złącza USB Type-C jest zawsze odpowiednio zorientowana, co eliminuje typowe źródło frustracji związane z próbami podłączenia niewłaściwie zorientowanych wtyczek Type-A.

Obudowa Premium: Aluminiowa konstrukcja typu unibody zapewnia maksymalną wytrzymałość przy minimalnej wadze, a wykończenie ze szczotkowanego aluminium stanowi atrakcyjne uzupełnienie nowego MacBooka lub Chromebooka.

4-portowy koncentrator USB: uzyskaj większą wydajność dzięki pojedynczemu portowi USB-C, rozszerzając go do czterech portów USB 3.0, dzięki czemu możesz podłączyć zewnętrzne dyski twarde, klawiatury, myszy, dyski flash i dowolne z niezliczonej liczby portów USB 1.1, 2.0 i urządzenia kompatybilne z wersją 3.0.

Stan
Nowy
Kod producenta
139291
Liczba portów
4

Napisz swoją opinię

ADAPTER ROZDZIELACZ HUB USB 3.0 ROZGAŁĘŹNIK PORTÓW 4x USB

Napisz swoją opinię

Inne Przejściówki / Adaptery